Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Nasze Zabiegi

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Klasyczne oczyszczanie skóry przeznaczone dla osób ze skórą bardzo zanieczyszczoną lub zanieczyszczoną punktowo, na przykład na czole lub w strefie T. Jeżeli oczyszczanie wykonujemy w wybranej partii twarzy, zalecamy łączenie z innym wybranym zabiegiem na twarz.

DLA KOGO

skóra zanieczyszczona
zaskórniki
NA CO POMAGA

zaskórniki
EFEKT

oczyszczenie skóry
skóra po zabiegu może być zaczerwieniona lub podrażniona
ETAPY ZABIEGU

demakijaż / peeling twarzy dobrany do typu skóry / rozpulchnienie skóry parą wodną/ manualne oczyszczenie skóry / maska łagodząca/ na koniec krem pod oczy oraz krem do twarzy dobrany do potrzeb skóry.
ZALECANA CZĘSTOTLIWOŚĆ

zabieg zalecamy wykonywać nie częściej niż dwa razy w roku ze względu na jego inwazyjność.

* dodatkowo do innego zabiegu 30 MINUT – 150 ZŁ

CENNIK

350 zł

/ 90 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo