Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Intraceuticals – REJUVENATE

Nasze Zabiegi

Intraceuticals – REJUVENATE

Zabieg oparty na kwasie hialuronowym działającym odmładzająco, dostosowanym do każdego rodzaju skóry bez względu na wiek. Eliminuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki, utrata nawodnienia, jędrności oraz napięcia. Zalecany także dla skóry przemęczonej, niedotlenionej, zestresowanej i szarej. Wpływa wydłużająco na działanie iniekcji oraz innych zabiegów.

CENNIK

490 zł

/ 120 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.