Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Fale Radiowe RF

Nasze Zabiegi

Fale Radiowe RF

Radiofrekfencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd  zmienny. W zabiegach kosmetologicznych wykorzystuje się fale radiowe (RF) wysokiej częstotliwości, najczęściej 0,5-7 MHz. Głębokość wnikania promieniowania przez skórę jest tym mniejsza, im wyższa jest częstotliwość fali. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C.

Włókna, które w procesie starzenia ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, pod wpływem ogrzania ulegają skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy oraz likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i drugiego podbródka. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

RF poprawia krążenie krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na wszystkie tkanki ciała. Efektywność działania fal radiowych można obserwować bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Jednak pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu będzie działać przez następne 6 miesięcy. Ostatecznie nastąpi gruntowna przebudowa struktury skóry i jej odmłodzenie. Oczywiście najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii ok. 10 zabiegów.

Odmładzanie:
– spłycenia zmarszczek
– poprawienia owalu twarzy
– redukcji obrzęków pod oczami
– redukcji podbródka
– uniesienia opadających powiek
– likwidacji obwisłych policzków.

Redukcja tkanki tłuszczowej:
– konturowania ciała
– redukcji cellulitu
– zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
– obkurczania i ujędrniania skóry ciała.

PRZECIWWSKAZANIA:
– osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca i wszelkimi metalowymi implantami w ciele, w okolicy zabiegowej,
– kobiety w ciąży i karmiące,
– osoby chore na nowotwory oraz do 5 lat po leczeniu promieniowaniem jonizującym,
– osoby z zaburzeniami czucia oraz zaburzeniami krążenia obwodowego.

CENNIK

300 zł

/ 30 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.