Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

LAMPROBE – radiotermoliza zmian skórnych

Nasze Zabiegi

LAMPROBE – radiotermoliza zmian skórnych

Do tego zabiegu używamy amerykańskiej aparatury Lamprobe która umożliwia wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów.

– zamykanie naczynek krwionośnych. „pajęczynek”
– zamykanie naczyniaka gwiaździstego i wiśniowego (plamki Campbell de Morgana)
– usuwanie włókniaków, brodawek płaskich
– usuwanie prosaków, kaszaków
– osuszanie ropnych krostek trądzikowych
– odblokowania porów

Lamprobe to metoda niechirurgiczna, sterylna i przyjazna dla skóry. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologi zabiegi wykonywane są bezinwazyjnie i nie wymagają wkuwania igieł. Wykorzystanie fal radiowych zapewnia wysoką precyzję, a dzięki kontroli i regulacji emisji metoda gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zabieg trwa krótko i nie wymaga stosowana znieczulenia

W przeciwieństwie do standardowych metod (laser, ciekły azot, skalpel) Lamprobe oddziałuje punktowo na naczynko lub zmianę dermatologiczną, nie naruszając otaczających naczynek i tkanek.

Jak wygląda zabieg Lamprobe?

Zabieg polega na przyłożeniu elektrody do skóry. Przepływ energii fali radiowej przez elektrodę powoduje: zamknięcie naczynek krwionośnych (tetermokoagulacja) lub zlikwidowane zmian skórnych (termoliza-odparowanie nieregularności skóry). Po zabiegu w miejscu przyłożenia tworzy się mikro strupek który należy pozostawić do wygojenia się.

Metoda została zatwierdzona przez FDA

CENNIK

380 zł

/ 60 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.