Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

CORPORELLE zabieg wyszczuplający

Nasze Zabiegi

CORPORELLE zabieg wyszczuplający

Zabieg wyszczuplający.
Bardzo skuteczny w zwalczaniu wszelkich rodzajów cellulitów (oporny lub rozproszony), a także twardej i zwartej tkanki tłuszczowej. Aktywny koncentrat i innowacyjna żółta glinka dostarczają skórze antycellulitowe, lipolityczne i remodelujące korzyści.


Opis zabiegu:
– peeling całego ciała
– nałożenie maski
– masaż relaksacyjno-odprężający

Czas trwania zabiegu 120 min

CENNIK

380 zł

/ zabieg

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.