Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż Tkanek Głębokich

Nasze Zabiegi

Masaż Tkanek Głębokich

Masaż tkanek głębokich opiera się na warstwowej pracy tkankowej, prowadzącej do uwolnienia nieprawidłowych napięć w ciele człowieka. Dzięki technikom MTG możliwe jest dotarcie do głębszych warstw mięśniowych, a nie tylko powierzchowne działanie. W pracy na tkankach głębokich podstawowym celem jest zmiana struktury i ruchomości tkanek. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją i bardzo wolno, a siła nacisku aplikowana jest dla każdego klienta indywidualnie. Masażysta używa kciuków, pięści, kostek palców, łokcia i przedramienia. MTG wpływa korzystnie na cały organizm. Długotrwałe korzyści płynące z MTG to: obniżenie poziomu hormonów stresu, zmniejszenie bólu, zwiększenie stopnia rozluźnienia mięśni, poprawa postawy ciała, poprawa jakości snu, utrzymanie zdrowego wyglądu ciała, zwiększenie tempa przemiany materii, większe dotlenienie tkanek. MTG to również świetny sposób na relaks. Zalecamy korzystanie z MTG również jako formy zapobiegania nawrotom bólu i w profilaktyce.

CENNIK

100 zł

/ 30 min

170 zł

/ 60 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo