Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż Sportowy

Nasze Zabiegi

Masaż Sportowy

Masaż sportowy – bazuje na technikach masażu klasycznego i jest elementem odnowy biologicznej organizmu oraz czynnym wypoczynkiem, dzięki któremu bez straty energii podwyższa się jego zdolność do pracy i wysiłku fizycznego. Jest skutecznym sposobem na niektóre kontuzje i utrzymanie dobrej formy w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. W naszym salonie stosujemy też profesjonalny masażer wibracyjny Medi Gun. Dzięki temu jeszcze skuteczniej można rozluźnić spięte mięśnie.


Masaż sportowy:
– przyśpiesza regeneracje po treningu – rozmasowuje zmęczone mięśnie, usuwa napięcia skurcze i bolesności
– wspomaga leczenie urazów powstałych podczas treningu czy zawodów
– poprawia ruchomość
– przygotowuje ciało do wysiłku fizycznego – zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji
– poprawia krążenie krwi i limfy


Masaż sportowy wykonuje się w celu wspomożenia aktywności fizycznej, przede wszystkim w przypadku osób zawodowo uprawiających sport. Nie powinny korzystać z niego osoby nieuprawiające sportu. Masaż sportowy nie jest również zalecany dla osób z problemami ze strony układu krążenia i z chorobami nowotworowymi. Nie powinno się korzystać z masażu sportowego w czasie infekcji oraz rekonwalescencji.

CENNIK

100 zł

/ 30 min

170 zł

/ 60 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.