Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż Ratnaabhyanga

Nasze Zabiegi

Masaż Ratnaabhyanga

Masaż kamieniami RATNAABHIANGA to bardzo energetyczny i odprężający zabieg, który wywołuje bardzo przyjemne przeżycia. Wpływa na witalność naszego organizmu, dodaje życiowej energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni, likwidując napięcia i bóle. 

RATNA znaczy klejnot, kamień szlachetny ABHIANGA znaczy masaż, namaszczenie, czyli RATNAABHIANGA to masaż półszlachetnymi gorącymi kamieniami, kryształami górskimi oraz naturalnym, ciepłym olejem ajurwedyjskimi. Polega głównie na masowaniu a nie układaniu kamieni na ciele klienta a powszechnie znany masaż kamieniami bazaltowymi, nie ma nic wspólnego z zabiegiem RATNAABHIANGA. Do wykonania masażu RATNAABHIANGA używa się tylko i wyłącznie unikalnych kamieni półszlachetnych. Używamy takich kamieni jak: jaspis, karneol, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli czy kwarc różowy. Każdy z nich ma zupełnie inny, zbawienny wpływ na różne części naszego organizmu.

CENNIK

170 zł

/ 45 min

300 zł

/ 90 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.