Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż Lomi Lomi

Nasze Zabiegi

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi to tradycyjny masaż hawajski wykonywany przedramionami, nazywany „dotykiem łapy zadowolonego kota”. Zapewnia masowanemu odczucia głębokiego odprężenia i relaksu. Uwalnia ciało z negatywnych emocji, fizycznych i psychicznych ograniczeń.  Lomi Lomi zalecane jest przy przewlekłych problemach z kręgosłupem, bólach mięśni, bólach głowy oraz dolegliwościach związanych z ruchomością. Masaż Lomi Lomi idealnie przeciwdziała skutkom długookresowej nerwowości, stresu oraz zawiłych, trudnych przejść.

Do działań Lomi Lomi zalicza się:
– głębokie rozluźnienie spiętych mięśni
– poprawę ruchomości i elastyczności stawów
– stymulacje krążenia krwi i limfy w organizmie

CENNIK

280 zł

/ 75 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo