Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż Antycellulitowy

Nasze Zabiegi

Masaż Antycellulitowy

Masaż antycellulitowy – manualny masaż antycellulitowy przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych technik masażu. Wykonywany jest na bazie profesjonalnych kremów o działaniu antycellulitowym i ujędrniającym.

Masaż na cellulit daje pozytywne efekty.

Wysmukla niektóre partie ciała i pozbywa się pomarańczowej skórki. Stymulując mikrokrążenie, zwiększa ukrwienie tkanki podskórnej i pobudza naczynia krwionośne do pracy. Uelastycznienia ściany naczyń krwionośnych, a ciało staje się gładkie i jędrne (ujędrnia skórę i podskórną tkankę tłuszczową). Dotlenienia i odżywia tkanki. Zmniejsza obrzęk kończyn dolnych i obwód ciała. Stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny i kolagenu. Poprawia koloryt skóry. Przyspiesza przemianę materii. Obniża napięcie mięśniowe i działa przeciwzakrzepowo i pobudzająco. Skóra staje się bardziej promienna i gładsza.

Zaleca się robić serie minimum 6 zabiegów. Dla zwiększenia efektywności walki z cellulitem dobrze jest łączyć masaż z innym zabiegiem kosmetycznym, np. karboksyterapią bądź mikrodermabrazją oraz stosowanie specjalistycznych kosmetyków w pielęgnacji domowej.

By walczyć z cellulitem dobrze jest wiedzieć czym on tak właściwie jest.

Cellulit to przypadłość typowo kobieca. Jest to defekt tkanki tłuszczowej, polegający na zmianach obrzękowo-włóknisto-stwardnieniowych tkanki podskórnej. Jest to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii w organizmie. W efekcie dochodzi do powstawania obrzęków, które w znaczący sposób zakłócają funkcjonowanie sąsiednich tkanek łącznych oraz przepływ krwi i limfy. Wszystko to prowadzi do pojawiania się na skórze zewnętrznej widocznych zmian, tworząc nierówną i pofałdowaną powierzchnię skóry z guzkami i zgrubieniami, w okolicy ud, kolan, bioder, pośladków i ramion.

Cellulit dzielimy na wodny i tłuszczowy.

Cellulit tłuszczowy jest nieestetyczny, a co ważniejsze bolesny. Wynika to z tego, że komórki tłuszczowe są nadmiernie rozrośnięte, przez co dochodzi do ucisku na zakończone nerwy.

Chcąc zredukować pomarańczową skórkę należy podjąć kompleksowe działania. Potrzebna będzie sumienność oraz cierpliwość, gdyż skuteczna walka z tą dolegliwością wymaga zmiany codziennych przyzwyczajeń oraz czasu. Warto zacząć uprawiać sport. Zaleca się trening 3 razy w tygodniu po 40 min. Jeżeli mamy stojącą prace to warto też zacząć codziennie spacerować. Utrzymywanie takiej pozycji przez dłuższy czas powoduje bowiem kłopoty z przepływem krwi, a w konsekwencji zatrzymanie toksyn w tkankach. Chcąc ponownie pobudzić krążenie, warto wybrać się na kilkuminutowy, rozluźniający spacer. Powinniśmy też wprowadzić zdrową dietę, właściwą pielęgnację skóry, masaże i inne zabiegi kosmetyczne. Taka pełna kuracja będzie najbardziej efektywna. 

CENNIK

120 zł

/ 30 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo