Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Masaż ABHISEK

Nasze Zabiegi

Masaż ABHISEK

Masaż ABHISEK jest masażem oczyszczającym wykonywanym na ciepłym, naturalnym miodem. Doskonale pobudza krążenie krwi, rozluźnia spięte mięśnie i odżywia skórę.

Właściwości miodu są znane i wykorzystywane w pielęgnacji skóry od dawna. Miód jest bogaty w sole mineralne, witaminy (B, C, A, D i E), kwasy organiczne, enzymy, itd. Poza tym lepkość miodu pozwala na usunięcie zrogowaciałego naskórka i oczyszczenie porów. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i nawilżona. Pobudzenie krążenia krwi i limfy wspomaga uwalnianie się organizmu z toksyn.

Masaż może być też bardziej intensywny co powoduje rozluźnianie się spiętych mięśni oraz rozbicie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu (dlatego masaż może być nieco bolesny). Wykonuje się go na udach i plecach.

CENNIK

120 zł

/ 30 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo