Szukaj
Edit Content

Oderwij się od codziennego zgiełku, stresu oraz tempa życia. Skorzystaj z zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie.

Umów się na zabieg:

Bądź z nami na bieżąco:

Mezoterapia Mikroigłowa

Nasze Zabiegi

Mezoterapia Mikroigłowa

Dermapen Dr Dermic ® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu Dermapen Dr Dremic ® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii, co pozwala pacjentom cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych.


Mechanizm działania:
– stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
– stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego;
– poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Zalety stosowania terapii mikroigłowej:
– krótki czas zabiegu;
– automatyczna kontrola głębokości iniekcji
– mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
– krótszy czas rekonwalescencji
– sterylność zabiegu (wymienne igły)

Czy zabieg jest bolesny?

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w aparacie do mezoterapii mikroigłowej, zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Możesz odczuwać bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem. Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie. Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.


Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.


Schemat terapii

Zabieg będzie trwał ok. pół godziny. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany jednorazowej głowicy wyposażonej w 36 lub 12 sterylnych tytanowych, cienkich jak włos mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen Dr Dremedic® znacząco skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. Techniką nappage.


Zalecenia pozabiegowe:
– Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.
– Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków pozabiegowych na poddane zabiegowi okolice celem zmniejszenia pozabiegowego obrzęku.
– Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.


Przeciwwskazania oraz skutki uboczne:
– Choroby nowotworowe;
– Ciąża i okres karmienia piersią;
– Aktywna opryszczka;
– Aktywny trądzik.

Wskazania:
– Drobne płytkie marszczki;
– Rozstępy;
– Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe;
– Skóra zwiotczała;
– Odmładzanie dłoni;
– Wspomaganie terapii wypadania włosów

CENNIK

480 zł

/ 50 min

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie zabieg.

Dlaczego warto wybrać Nina Day Spa?

Nina Day Spa powstało z myślą o ucieczce od codzinnego zgiełku, stresu oraz tempa życia. W naszym salonie znajdą Państwo pełną ofertę zabiegów gwarantującą piękny wygląd i poprawiających samopoczucie. Nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie przy użyciu starannie dobranych kosmetyków i preparatów najwyższej jakości. Gwaratujemy, że żadna chwila spędzona w naszym salonie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Odwiedź nas w nowym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu:

ul. Barniewicka 61
80-297 Rębiechowo