Slider05_big

Wszystko dla mam

wpis w: Zabiegi na ciało | 0

Wszystko dla mam, czyli specjalne zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciązy. Wiele osób nie wie, że przynajmniej niektóre z dolegliwości, które mogą wystąpić w czasie ciąży, można w łatwy sposób złagodzić lub wręcz zlikwidować. Służą temu zabiegi kosmetyczne, które w szybki, a przede wszystkim, całkowicie bezpieczny sposób przyniosą ulgę i pozwolą na nowo cieszyć się wyjątkowym stanem. W naszej ofercie znajdą się zabiegi marek, które w swoich laboratoriach badawczych opracowały preparaty zalecane właśnie dla niech.

Skóra w okresie ciąży jest niezwykle podatna na rozmaite procesy adaptacyjne i hormonalne, zachodzące w organizmie przyszłej Mamy. Niezwykle ważne w tym okresie jest zadbanie o skórę, powierzając ją profesjonalistom, którzy otoczą Cię wyrafinowaną i bezpieczną opieką. Likwidacja podrażnień, zahamowanie tendencji do przesuszania bądź przetłuszczania, zagwarantują szybki powrót do stanu skóry sprzed okresu ciąży, a nawet mogą go znacznie polepszyć.

Ciąża i okres karmienia piersią, to również czas aby się relaksować i dbać o dobre samopoczucie swoje i dziecka. Ten wyjątkowy i magiczny czas nie wymusza przerwy w odwiedzaniu naszego DAY SPA. Wprost przeciwnie, na każdym etapie trwania ciąży wybierzemy najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze zabiegi dla przyszłej Mamy.

Diego Dalla Palma

Hydration – Celem zabiegu jest odświeżenie i przywrócenie dobrego samopoczucia skórom odwodnionym i suchym poprzez biorewitalizację i reaktywację genu nawadniania.

Intraceuticals Rejuvenate – Jest to zabieg odmładzający, regenerujący, wypełnia zmarszczki oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Zabieg dedykowany również dla skóry młodej w celu jej ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji. Cera po zabiegu jest promienna, odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Masaże dla mam.

Proponowane w naszym Day Spa masaże mają na celu nie tylko relaksację i upiększenie, ale także łagodzenie najczęstszych dolegliwości towarzyszących ciąży – takich jak obrzęki, bóle pleców i kręgosłupa, które powodują ociężałość, utrudniając codzienne funkcjonowanie. Pomożemy zniwelować te problemy, poprawimy samopoczucie, dzięki czemu cały organizm będzie w dobrej formie aż do porodu.

Masowanie skóry pobudza mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego – profilaktyka przeciwobrzękowa, a mięśni – powoduje, że stają się elastyczne, gwarantując rozluźniającą ulgę oraz dobrą kondycję fizyczną. Serie regularnych masaży warto rozpocząć jeszcze przed planowanym zajściem w ciążę. W momencie planowania masaży po zajściu w ciążę konieczna jest konsultacja ginekologa prowadzącego. Szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży, nie wiemy jak może zareagować organizm.

Nie ma jednej recepty na masaż w ciąży, dlatego staramy się opracować indywidualny program zabiegowy. Nie wystarczy jeden zabieg, aby było czuć i widać efekty – DAY SPA należy odwiedzać co najmniej raz na 2 tygodnie.

Masaż kręgosłupa.

Stosuje się przede wszystkim techniki rozluźniające mięśnie przykręgosłupowe, które podczas ciąży są bardzo aktywne, a ich kondycja musi utrzymywać się na wysokim poziomie. Celem masażu jest przywracanie tkankom ich pierwotnego fizjologicznego stanu i uśmierzenie bólu, przy okazji wprowadzając pacjenta w stan rozluźnienia i relaksu.

Zalety masażu:

  • szybkie odprężenie
  • rozluźnienie mięśni
  • poprawa krążenia krwi i limfy
  • redukcja bólu kręgosłupa
  • redukcja bólu lędźwiowo-krzyżowego, między-łopatkowego

Masaż nóg.

W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie i praca komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi i funkcjonowania organów wewnętrznych. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Masaż ten zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu „ciężkich” nóg.

Zabiegi na ciało.

Potrzeby przyszłych mam są niewątpliwie wyjątkowe, dlatego niesamowicie ważne jest zapewnienie kompleksowej a zarazem przyjemnej regeneracji całego organizmu. W tym okresie proponujemy pielęgnację o wyjątkowo przyjemnym przebiegu, co pozwoli przyszłej Mamie na odprężenie, poprawę samopoczucia oraz podkreślenie od wewnątrz jej pięknego wyglądu. Rytuały kosmetyczne oraz masaże pozwalają przywrócić ciału równowagę, przynieść uspokojenie Mamie, pomóc nawiązać kontakt z jej nienarodzonym dzieckiem.

Dodaj komentarz